Dělník/dělnice skladu expedice

Pracovní místo ( Dělník/dělnice skladu expedice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Pavelkova č.p. 597/18, Olomouc. Pracovní poměr na dobu určitou 2 roky.
První kontakt je možný POUZE mailem.
Pracovní náplň:
Obsluha balicích linek
Mixování výrobků
Paletizace zabalených výrobků
Požadujeme:
- SŠ vzdělání potravinářského směru výhodou
- praxe ve výrobním podniku na obdobné pozici výhodou
- samostatnost, manuální zručnost, zodpovědnost, flexibilita
- ochota pracovat v chladu (cca 12°C)
Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti, dobrý kolektiv
- práci v jednosměnném provozu (po-pá, občas So nebo Ne jako přesčas)
- nástup od 1. 3. 2021, případně dle dohody
- benefity - výhodné závodní stravování, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, Flexi Pass.

Kontakt je možný POUZE telefonicky od 8.00 - 14.00 hod. nebo emailem.