SVÁŘEČI / ZÁMEČNÍCI

Pracovní místo ( SVÁŘEČI / ZÁMEČNÍCI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopisy zasílejte na e-mail: hr@micostelcom.czi. Více informací sdělí paní Mgr. Melzerová tel.: 582 307 503. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:00 hod. (v budoucnu i odpolední směna). Pracoviště: Háj 365 Kralice na Hané. Nechodit do společnosti bez předchozího domluveného termínu pohovoru.
Požadujeme: zkušenosti se svařováním CO2, svářečský průkaz, manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost, ochotu pracovat, zodpovědný přístup k práci, dobrý zdravotní stav.
Náplň práce: svařování kovů v ochranné atmosféře, zámečnické a montážní práce, manipulace s materiálem.
Nabízíme: příjemné a přátelské pracovní prostředí, práci na jednu směnu (v budoucnu dvě směny), možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, stravenkový paušál, možnost stravování v areálu, 5 dní volna navíc, další zajímavé benefity.