Personalista/personalistka

Pracovní místo ( Personalista/personalistka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Benešov
Náplň práce: vedení komplexní personální agendy, nábor zaměstnanců napříč společností, zajištění nástupního a výstupního procesu včetně veškerých změn v pracovněprávních vztazích, zajištění adaptačního procesu pro nové kolegy, operativní personální agenda, vedení projektů, spolupráce v oblasti interní komunikace a HR marketingu, spolupráce na zlepšování a zefektivňování HR procesů, podpora vedoucích pracovníků a ostatních zaměstnanců v pracovněprávních otázkách a v procesních nastaveních, úzká spolupráce s ostatními odděleními, odpovědnost za personální řízení, spolupráce na rozvoji zaměstnanců, aktualizace a tvorba nových směrnic v oblasti personálního řízení, vedení a aktualizace agendy systému benefitů, spolupráce na organizování teambuildingových aktivit, spolupráce se školami.
Požadujeme: SŠ/VŠ, životní optimismus, empatii a rozvojové myšlení, týmovost, výborné organizační a komunikační schopnosti, schopnost rozlišovat podstatné od nepodstatného, spolehlivost a pečlivost, komplexní a tvůrčí přístup k řešení problémů, praktická zkušenost v oblasti personalistiky min. 3 roky, velmi dobrá znalost MS Office, ŘP sk. B.
Nabízíme: HPP, velmi dobré mzdové ohodnocení s možností dalšího růstu, firemní benefity. Nástup je možný dle dohody. Pracoviště Benešov.
Bližší informace Vám ráda předá Lenka Zachařová, tel.: 770 155 598.. Na Vaše životopisy se těšíme na e-mailové adrese: personalni@elmoz-czech.cz.