ELEKTROTECHNIK/ELEKTROTECHNIČKA

Pracovní místo ( ELEKTROTECHNIK/ELEKTROTECHNIČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Strukturované životopisy zasílejte na email: kariera@wuh-group.com nebo petra.stastna@wuh-group.com. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 hod. Pracoviště: Háj 374 Kralice na Hané.
Požadujeme: SOU/SŠ obor elektrotechnika, platnou vyhlášku 50/1978 Sb., min. §5, orientaci ve výkresové dokumentaci, manuální zručnost.
Náplň práce: montáž komponent elektroinstalace strojů, zapojení strojů dle výkresové dokumentace, provádění zkoušek funkčnosti.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, školení v zahraničí i v ČR, hrazené jazykové kurzy, dotované stravování na pracovišti, příspěvek na penzijní připojištění, moderní a čisté pracovní prostředí, příjemný kolektiv.