Ekonomický manažer

Pracovní místo ( Ekonomický manažer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky: VŠ vzdělání ekonomického směru; praxe na obdobné pozici ve výrobním podniku; jazykové znalosti: NJ podmínkou; výhodou znalost SAP (Business One) .
Náplň práce, zodpovědnost za: závazky a pohledávky, platební styk; majetkové účetnictví, pojištění; spolupráce s auditory a daňovými poradci, daňové přiznání, výkaznictví; dlouhodobé a krátkodobé plánování likvidity; vypracování hospodářského a finančního plánu; tvorba reportů a analýz pro potřeby vedení mateřské společnosti v Německu. Pracovní místo je podřízeno metodicky vedoucímu controllingu mateřské společnosti.

Zaměstnanecké výhody: dlouhodobá práce ve stabilní společnosti, nástup možný ihned/dohodou.

Ov.: 23.3.