Skladníci

Pracovní místo ( Skladníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Naše společnost UNICO MODULAR a.s. hledá posilu do oddělení zásobování.
Vaší hlavní náplní práce bude příjem a výdej materiálu v součinnosti se skladovým programem, jeho kontrola do množství a kvality a fyzické naskladňování a vychystávání materiálu pro výrobní oddělení, nejen s pomocí VZV vozíků. Provoz zásobování je pouze jednosměnný.
O NÁS
UNICO MODULAR působí už přes čtvrt století jako výrobce obytných kontejnerů a modulárních staveb, primárně pro západoevropské trhy. Firma si zakládá na vysokém důrazu na kvalitu svých výrobků a servisu, morálním a korektním jednáním ke svým zaměstnancům a obchodním partnerům. Sdílení těchto hodnot se očekává i od Vás.
NABÍZÍME
- Motivující finanční ohodnocení v případě dobrých výsledků
- Služební telefon, příspěvek na závodní stravování
- Práce s novými kabinovými VZV
- Po zapracování smlouva na dobu neurčitou
- Mzda 20.000 - 25.000,- Kč
OD VÁS OČEKÁVÁME
- Aktivní přístup k práci a samostatnost
- Smysl pro pořádek a důslednost
- Fyzickou zdatnost
- Odolnost vůči stresu
- Předchozí zkušenost práce na VZV (obnovení při případném propadnutí zajistíme)
- Vůli učit se a nebát se přebrat zodpovědnost za svou práci
- Znalost v oborových materiálů velkou výhodou
- Předchozí zkušenost se skladovým systémem výhodou
- SŠ s maturitní zkouškou
- Schopnost orientace v technické dokumentaci
- Řidičský průkaz skupiny B
- Zkušenost s IS Helios velkou výhodou