Pracovník ITC

Pracovní místo ( Pracovník ITC ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
VŠ/SŠ v IT nebo technickém oboru
Praxe na obdobné pozici min. 1 rok
Znalost komunikace v AJ alespoň na úrovni mírně pokročilý
Znalost Active Directory a OS Windows Server
Znalost operačního systému MS Windows z pohledu administrátora systému
Síťová technologie - (TPC / IP, DNS, DHCP)
Dobrý přehled o nových technologiích a kladný vztah k IT obecně
Příjemné vystupování, analytické myšlení
Práce v týmu i samostatně
Odpovědnost, asertivita, komunikativnost, spolehlivost, ŘP sk. B

Oceníme tyto dovednosti:
Administrace a správa AD, DNS, FTP, DHCP, GPO, IIS
Znalost WSUS
Zabezpečení systému Windows Server, plánování nasazení, řešení problémů
Základní znalosti administrace Microsoft SQL

Výhodou je:
PowerShell
Znalost a konfigurace aktivních síťových prvků
Certifikace Veeam, MS Windows Server, MS SQL Server
Místo výkonu práce - Kladno (občasné cestování do Hradce Králové a Plzně)

Nabízíme:
5 týdnů dovolené, 2 dny sick days, stravenky