Montér, instalatér - topenář

Pracovní místo ( Montér, instalatér - topenář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Benešov
Náplň práce: převzetí a kontrola materiálu na staveništi dle dodacích listů, případný nákup chybějícího dílčího materiálu dle pokynu nadřízeného, provádění prací dle pokynů nadřízeného na stavbě, účast na školení BOZP a PO a dalších dle pokynů nadřízených a jejich dodržování, inventarizace zbylého materiálu na stavbě, sváření, práce na lešení a ve výškách pouze na základě platného svářečského a lešenářského průkazu (zajistíme), zajištění potřebných stavebních a mechanizačních prostředků, kontrola stavu svěřeného nářadí a materiálu, provádění úklidu na staveništi, odstraňování vad a nedodělků na zakázce, úzká spolupráce a odpovědnost šéfmontérovi, stavbyvedoucímu nebo vedoucímu zakázky
Požadujeme: SOU/ SŠ vzdělání technického směru, obor instalatér, topenář, svářečské oprávnění (MIG/MAG, MMA, TIG) výhodou, praxe v oboru na obdobné pozici vítána, manuální a řemeslná zručnost, základní orientace v technických výkresech, výhodou řidičský průkaz skupiny B, organizační schopnosti, komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, smysl pro přesnost a logické myšlení
Nabízíme: pracovní týdenní turnus po - čt, vybavení moderní technikou, motivující finanční ohodnocení, zázemí stabilní společnosti, spoluúčast na výstavbě strategických investičních projektů mezinárodní úrovně, široké spektrum firemních benefitů, možnost dalšího sebevzdělávání, absolventy zaučíme
Po roce možnost prodloužení
První kontakte-mailem