IT Specialista / Specialistka - IT Administrátor / Administrátorka

Pracovní místo ( IT Specialista / Specialistka - IT Administrátor / Administrátorka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt zasláním životopisu na e-mail diana.hejzlarova@simoldes.com, telefonicky nebo osobně na pracovišti.
Požadujeme:
- znalost AJ - min. B2
- znalost IT vybavení, správy MS WINDOWS, virtuálních a fyzických serverů
- znalost databází a ERP programů, základy SQL.
Náplň práce:
- zajištění osobní nebo dálkové podpory technických problémů uživatelů
- zajištění první úrovně podpory pro všechny aplikace a standardního ITvybavení pro zachování provozu podniku
- dodržování dob odezvy a úrovně servisu definovaných v SLAs.
Nabízíme:
- 25 dní dovolené, 13. plat, příspěvek na závodní stravování
- bonusy/prémie, firemní akce, vzdělávací kurzy.