Obsluha CNC frézky

Pracovní místo ( Obsluha CNC frézky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Obsluha 3-osé CNC frézky Hurco VMX10i - Winmax
Výhradně kusová a malosériová výroba

Požadavky:
" Vzdělání SOU, SOŠ či SŠ ve strojírenském oboru
" Znalost práce s měřidly
" Znalost čtení a orientace v technické dokumentaci
" Znalost technologie CNC 3-osého obrábění
" Ochotu pracovat ve 2 směnném provozu (8,5 včetně přestávky)
" Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost a manuální zručnost

Náplň práce:
" Výroba dle technické dokumentace
" Zvolení technologického postupu, vhodných obráběcích nástrojů a upnutí obrobku
" Dílenské dialogové programování
" Obsluha CNC frézky
Nabízíme:
" Práci na HPP
" Možnost pravidelného stravování , výběr až z 6 jídel , cena jídla 36 Kč
" Nekuřácké pracoviště
" Dobrý kolektiv
" Zaškolení programování v řídícím systému Winmax
" Nástupní hrubá hodinová mzda 160-200 Kč dle zkušeností a praxe

Kontakt telefonicky: +420 777 986 916 nebo e-mailem libor.dedek@seznam.cz.