STROJAŘ / STROJAŘKA

Pracovní místo ( STROJAŘ / STROJAŘKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Firma STYLBYT se zabývá zakázkovou výrobou nábytku z plošných materiálů, nepracuje s masivem.
Do týmu hledá kolegy/kolegyně, kteří/které se nebojí práce, zaměstnavatel Vás zaškolí. Praxe není nutná.

Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný ihned. Jednosměnný provoz, soboty i neděle volné.
Pracovní doba od 7:30hod. do 11:30hod. a od 12:00hod. do 16:00hod. nebo dle dohody.

Náplň práce dle Vašich dovedností, zaměstnavatel Vás zaškolí.

Požadavky: pozitivní přístup k manuální práci.

Hrubá měsíční mzda 23-30.000,-Kč dle dovedností. V případě zájmu Vám budeme zvyšovat kvalifikaci
a zároveň i Vaši mzdu.

Nabízené výhody: příspěvek na oběd 80Kč/den.

Kontakt: Matouš ml., tel. 606 036 101 (Po - Pá od 9:00 hod. do 18:30 hod.), e-mail pro zasílání životopisů: stylbyt@email.cz nebo osobně v místě provozovny.