Všeobecní administrativní pracovníci

Pracovní místo ( Všeobecní administrativní pracovníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Aktivní komunikace se zákazníky, vyřizování e-mailů a telefonátů, práce na PC, objednávání a přijímání nových zakázek, zajištění komplexních služeb autoservisu, příjem plateb zákazníků a vedení pokladny

Požadavky:
Orientace v administrativě spojené se servisem vozidel, smysl pro pořádek a organizaci práce, profesionální, příjemné vystupování a jednání se zákazníkem, velmi dobré komunikační dovednosti, Jazykové znalosti - ukrajinština a ruština na úrovní rodilého mluvčího, angličtina slovem i písmem podmínkou, znalost práce na PC, obchodní dovednosti