Software Engineer - Android testing & automation

Pracovní místo ( Software Engineer - Android testing & automation ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Studentská 6202/17, Ostrava - Poruba
1. kontakt e-mailem, telefonicky 9:00 - 17:00 hod.

O projektu
Pomáháme budovat bezpečnostní a optimalizační all-in-one aplikaci, která:
- zajišťuje kompletní zabezpečení v digitálním světě
- pomáhá s ochranou soukromí při online komunikaci
- umí optimalizovat výkon PC a odstranit nepotřebné soubory

Co budete dělat
Hledat a opravovat bugy, aby kvalita byla >> top
Navrhovat nové testovací scénáře dle zadaných požadavků
Tvořit, kontrolovat a udržovat testovací strategii nebo její části
Vyvíjet automatizované testy v Kotlinu a Javě
Používat GitHub, Espresso, TeamCity, Android Studio, Android SDK a další interní nástroje pro automatizaci
Pracovat v menším týmu vývojářů v čele s jeho leadem
Zlepšovat svůj tech-stack a učit se nové technologie

Co byste měl/a znát/umět
Znát jakýkoli jazyk OOP (ideálně Kotlin nebo Javu) a mít dobré technické znalosti
Být schopen vidět možné slabiny a vytvářet prostředí, které je eliminuje
Mít zkušenost s vytvářením testovacích scénářů a automatizovaných testů je výhodou
Další výhodou je zkušenost s používáním nástrojů Espresso, Android SDK a TeamCity
Měl/-a bys být schopný/-á pracovat samostatně a být proaktivní
Dobrá znalost angličtiny (written/spoken) je nutnost
A rozhodně by IT mělo být tvým hobby

Co Vás potěší / Co Vám můžeme nabídnout
Technologický, odborný a osobnostní ROZVOJ dle Tvých možností a představ
Účast na lokálních i zahraničních odborných konferencích a kurzech
Možnost cestovat do zahraničí - San Francisco, Vancouver, Salt Lake City, Denver, Bristol, Grenoble, …
Spolupráce