Administrativní podpora/registrace

Pracovní místo ( Administrativní podpora/registrace ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

z: 18.1.2021 a: 30.06.2023 Místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu, cizince.
Náplň práce:
- koordinace registračních procedur - úkoly a činnosti spojené s registrací farmaceutických látek a léčivých přípravků jako je koordinace řešení žádostí souvisejících s registrací (pro Ukrajinu, Rusko a další země)
- spolupráce s odbornými posuzovateli a administrativními pracovníky, komunikace s kompetentními autoritami zemí CIS
- kontrola překladů, zpracovávání normativní a registrační dokumentace pro země CIS
- kontrola procedur souvisejících s registrací farmaceutických látek a léčivých přípravků v uvedených zemích
Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání farmaceutického, biologického nebo chemického směru
- komunikativní znalost ruského jazyka (rodilý mluvčí)
- komunikativní znalost anglického jazyka
- vhodné pro studenty posledního ročníku či absolventy
- znalost práce na počítači, komunikativnost, spolehlivost, schopnost samostatného řešení úkolů, vysoké pracovní nasazení, flexibilitu
Nabízíme:
- jedinečnou možnost participovat na novém projektu, práci na mezinárodních projektech
- moderní pracovní prostředí a vybavení, služební cesty do zahraničí
- multikulturní pracovní prostředí
- perspektivní a dlouhodobou spolupráci
- možnost osobního i profesního růstu
mzdové ohodnocení dle praxe uchazeče, firemní stravování, firemní doprava z Ostravy do Bílovce, stravenky po zkušební době, notebook, telefon, příspěvek na sport/flexipass
Kontakt: Ing. Lucie Fricová, e-mail: lucie.fricova@vivesa.cz