Asistent/ka pedagoga

Pracovní místo ( Asistent/ka pedagoga ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Střílky
- Popis práce: asistent pedagoga vykonává přímou pedagogickou činnost s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami ve školském zařízení pro výkon ústavní nebo ochranné výchovy. Provádí pomocné výchovné práce zaměřené na zkvalitnění společenského chování dětí a žáků a na vytváření jejich základních hygienických a jiných návyků.
- Požadavky na vzdělání: SŠ vzdělání - splněné vzdělání dle § 20 odst. 2 zákona č. 563/2004 Sb., zákona o pedagogických pracovnících, v platném znění.
- Další požadavky: psychická způsobilost (dle zákona č.109/2002 Sb.), zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B, základní znalost práce na PC (MS Word),
psychická odolnost vzhledem k práci s dětmi (věk 15-18 let) s uloženou ochrannou nebo nařízenou ústavní výchovou, samostatnost, nekonfliktnost, flexibilita, komunikační dovednosti, týmová práce.
- Pracovní doba: PO-NE: rozvržení pracovní doby dle plánu služeb nočního asistenta: (20:00 - 7:00 hod, případně 21:00 - 9.00 hod)
- Benefity: příspěvky z FKSP na závodní stravování + další příspěvky z FKSP, 8 týdnů dovolené

- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem a souhlasem se zpracováním osobních údajů posílejte na e-mail: mrvova@vustrilky.cz