STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK - LAKOVNA

Pracovní místo ( STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK - LAKOVNA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VAŠE ODPOVĚDNOSTI:
- Obsluha odmašťovací, lakovací a vypalovací linky dle technologických postupů
- Drobné úkony údržby dle popisu k danému pracovišti
- Kontrola stavu odmašťovací lázně, teploty, doplnění nebo výměna lázně
- Kontrola teploty sušící pece, kontrola odmaštěných dílů
- Orientace v nanášení barvy, kontrola a sledování vypalovacího procesu
- Plná orientace v materiálech, kontrola a měření nalakovaných dílů
- Čištění stříkacího zařízení
- Balení materiálu + manipulace
VÁŠ PROFIL - POŽADUJEME:
- SOU technického směru
- praxe v oboru lakování/chemické úpravy dílů vítána
- základní orientace ve výkresové dokumentaci
- znalost práce s měřidly (posuvné měřítko, úhelník a úhloměr)
- základní znalost práce na PC
NABÍZÍME:
- motivační mzda včetně výkonnostní prémie
- další zaměstnanecké výhody např.:
- stravování v areálu, 25 dnů dovolené, volnočasové benefity
- příplatek za odpolední směny, zvýšené příplatky za přesčas, soboty a neděle
Hlásit se emailem nebo telefonicky v době od 8:00 do 14:00 hod.