Správce / správkyně sítě a počítačů

Pracovní místo ( Správce / správkyně sítě a počítačů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt zasláním životopisu na e-mail dobroslav.hnidek@frostood.cz nebo telefonicky.
Požadujeme:
- SŠ/VOŠ, vhodné i pro absolventy
- zdravotní průkaz - bude vyžadován při vstupní prohlídce.
Náplň práce:
- instalace a správa hardwaru a softwaru
- dohled nad sítí a systémy, řešení problémů
- komunikace s dodavateli/podporou
- správa počítačů, tiskáren a dalších zařízení
- uživatelská podpora (Windows, Office, VPN, Lotus Notes, Teams, Skype....)
- správa a nastavení antivirů.
Nabízíme:
- závodní stravování, výkonnostní odměny
- příspěvek na důchodové pojištění, příspěvky na stravování, firemní akce.