Svářeč - Armovač

Pracovní místo ( Svářeč - Armovač ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: V Podlesí č.p. 258, Grygov. Nástup možný ihned!
Kontakt je možný POUZE emailem nebo telefonicky.
Co vás čeká
Pro posílení našeho stabilního týmu v Grygově hledáme nového kolegu na pozici "Svářeč - Armovač". Náplní práce této pozice je výroba armatur pro železobetonové prefabrikáty, střih a ohyb oceli, obsluha strojního vybavení armovny.
Jaké znalosti a dovednosti od Vás očekáváme:
- střední odborné vzdělání nebo vyučení
- praxe ve svařování
- fyzická zdatnost
- čtení výkresové dokumentace
- důležitá je také samostatnost, rychlost, spolehlivost
Výhodou bude, pokud budete mít:
- jeřábnické a vazačské zkušenosti
- zkušenost s řízením VZV
Co vám můžeme nabídnout
V prvé řadě bychom chtěli, abyste byli spokojeným zaměstnancem/zaměstnankyní společnosti CS-BETON Prefa s.r.o. a dále nabízíme:
- jistotu stálého platu v rozvíjející se společnosti
- práci na ranní směnu
- závodní dotovanou stravu
- možnost sebezdokonalování se
- mzda 31.000,-Kč
- náborový příspěvek až 15.000,-Kč