Software Project Quality Engineer

Pracovní místo ( Software Project Quality Engineer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU : Argentinská č.p. 1610/4, Holešovice, 170 00 Praha 7
KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Tereza Fišerová, e-mail: tnovako@ra.rockwell.com

Podminkou pro zařazení do procesu výběrového řízení je přihlášení se na pozici (zaslání CV v anglickém jazyce) přes interní systém na odkazu níže:

Následně, pokud bduete splňovat naše požadavky na pozici, budeme vás kontaktovat ohledně telefonického pohovoru a domluvení dalších kroků ve výběrovém řízení.

Pro dlouhodobou práci na projektech nadnárodní společnosti Rockwell Automation působící v oblasti průmyslové a podnikové automatizace hledáme zaměstnance na plný pracovní úvazek na pozici Software Project Quality Engineer do týmu software product quality.

Vaší náplní práce bude především
" Vývoj a implementace strategie quality managementu a přípava New Product Introductions (NPI)
" Spolupráce s product development týmem a řízení procesů a metodologií
" Zajišťování průběžného zlepšování díky užití vhodných metodologií a nástrojů v jednotlivých fázích procesu SW vývoje
" Řešení komplexních problémů a podpora orientace na výsledky
" Komunikace napříč globálním týmem
" Uplatnění a rozvoj znalostí v oblasti návrhu a implementace kvality SW
" Práce se zajímavými technologiemi
" Práce na projektové dokumentaci

Naše požadavky:

" Ukončené minimálně bakalářské stadium v oblasti Informačních Technologií/Software kvality/IT projektový management NEBO ekvivalentní pracovní zkušenosti
" Plynulý anglic