Samostatný/á nákupčí

Pracovní místo ( Samostatný/á nákupčí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jednosměnný pracovní provoz, pružná pracovní doba.
Požadujeme:
- ÚSO vzdělání s maturitou
- znalost práce na PC (MS Office)
- zkušenosti z oblasti nákupu/obchodního prostředí
- alespoň základní znalost AJ
- ŘP skup. B
- komunikatnivnost, asertivita, pečlivost, samostatnost
Náplň práce:
- zodpovědnost za efektivní nákup produktů a služeb pro interní zákazníky dle jejich požadavků
- aktivní vyhledávání nových dodavatelů
- benchmarking
- realizace výběrových řízení na nové produkty
- spolupráce při přípravě rámcových smluv s dodavateli
Nabízíme:
- závodní stravování, pružná pracovní doba, dovolená navíc, další prémie, zaměstnanecké benefity
První kontakt e-mailem nebo telefonicky: Po - Čt 8.00 - 11.00 hodin.