Inženýr kvality (m/ž)

Pracovní místo ( Inženýr kvality (m/ž) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Železniční č.p. 570/6, Olomouc. Nástup možný ihned.
Japonsko-česká společnost Otsuka Brano, s.r.o. vyrábějící komponenty pro automobilový průmysl se sídlem v Olomouci hledá kolegu/kolegyni na pracovní pozici Inženýr kvality (m/ž).
Náplň práce:
- Metrologie a práce s měřidly, SPC, MSA.
- Zpracování reklamací a nápravných opatření, včetně A3 a 8D reportů.
- Provádění interních auditů
- Uvolňování dílů pro výrobu.
- Dodavatelské vzorkování.
- Týmová spolupráce při vytváření FMEA a CP.
- Zpracování zákaznických podkladů v oblasti kvality.
- Tvorba a řízení dokumentace v oblasti kvality.
- Jednání se zákazníky v oblasti kvality.
- Analýza záznamů o kvalitě.
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání, technického směru výhodou
- znalost IATF 16949
- znalost a zkušenost s pojmy PPAP, FMEA atd.
- komunikační dovednosti (schopnost vyjednávat se zákazníkem)
- aktivní znalost anglického jazyka
Výhodou bude:
- praxe v oblasti automotive
Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr
- mzda 25000,- Kč až 35000,- Kč/měsíc, dle zkušeností a znalostí + čtvrtletní prémie
- služební Notebook + telefon
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní a životní pojištění, závodní stravování, FlexiPass CARD,
- jednorázový bonus 5000,-Kč po úspěšném absolvování zkušební doby
- pracovní doba: 7:30 - 16:00 hod., 40 hod./týden
Životopisy zasílejte POUZE na adresu martina.cartelli@otsukabrano.com