VÝZKUMNÝ PRACOVNÍK - MEMBRÁNOVÝ SPECIALISTA GMS

Pracovní místo ( VÝZKUMNÝ PRACOVNÍK - MEMBRÁNOVÝ SPECIALISTA GMS ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Vývoj nových materiálů a membrán na bázi polymerů a kompozitních směsí
- Vývoj membrán ve formě dutých vláken
- Vývoj chytrých řízených technologických postupů pro flexibilní a spolehlivou výrobu
- Inovace stávajících membránových produktů a technologií jejich výroby
- Spolupráce na vývoji technického vybavení výroby membrán
- Zavádění inovací do výrobního procesu
- Spolupráce na zakázkovém (smluvním) vývoji pro partnery
- Podpora obchodních případů v oboru (technická část nabídek, příprava technické části projektů)
- Udržování přehledu o aktuálním stavu techniky a trendech
- Možnost prezentace vlastních výsledků na odborných konferencích a veletrzích
Požadujeme:
- VŠ vzdělání chemicko - technologického zaměření (obor materiálové inženýrství, makromolekulární chemie, polymerní materiály a technologie, chemické technologie, membránové technologie…)
- Znalost AJ - min. středně pokročilý
- Schopnost týmové práce
- Schopnost logického myšlení a řešení problémů, analytické schopnosti
- Znalost práce na PC (znalost základního aplikačního SW)
- Praxe v oboru technologie nebo VaV činnosti apod. výhodou
- Řidičský průkaz sk.B
Nabízíme:
- Práci na řešení důležitých pro současnou a budoucí společnost jako je membránová separace plynů, záchyt CO2 ze spalin a jeho další využití, účinná separace vodíku z různých plynných směsí pro budoucí trendy v energetice a petrochemii, recyklace a znovuvyužití odpadních látek
- Zázemí rychle se rozvíjející ryze české společnosti s vlastními výrobky a unikátním "know-how"
- Zajímavou práci v perspektivním oboru s možností další