Samostatní konstruktéři ve strojírenství

Pracovní místo ( Samostatní konstruktéři ve strojírenství ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné. Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením.

Zavedená pobočka velké německé strojírenské firmy Siempelkamp s více než dvacetiletou tradicí ve strojírenské oblasti rozšiřuje své kanceláře v Mariánských Lázních, v Domažlicích a v Plzni a vy se můžete stát součástí našeho kolektivu na pozici samostatní konstruktéři ve strojírenství. Odpovídající finanční ohodnocení, soc. výhody. Požadujeme odborné strojírenské vzdělání, znalost AutoCADu a některého z 3D CAD, event. CAD Medusa. Vhodné pro absolventy, které zaučíme. Znalost NJ, AJ vítána. Plat stanoven dohodou na základě schopností a pracovního nasazení. Zaměstnanecké benefity (13. plat, stravenky atd.)
Místo výkonu práce: v jedné ze tři poboček dle vlastního výběru:
kancelář Zahradní 362, Domažlice
kancelář Revoluční 56a, Plzeň
kancelář Nerudova 312, Mariánské Lázně.

Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.