Úředník/úřednice odboru sociálních věcí a zdravotnictví

Pracovní místo ( Úředník/úřednice odboru sociálních věcí a zdravotnictví ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Tajemník Městského úřadu Cheb vyhlašuje dle zákona č. 312/2002 Sb. výběrové řízení na pracovní pozice úředník/úřednice odboru sociálních věcí a zdravotnictví (1 pracovní místo - pracovní poměr na dobu určitou - zástup za rodičovskou dovolenou).

Druh práce: úředník/úřednice - sociální pracovník/pracovnice, oddělení sociálně-právní ochrany dětí
Platová třída: 11
Místo výkonu práce: Česká republika
Termín nástupu: ihned nebo dohodou
Pracovní doba: Po+St (7:30-17:00 h - pružná pracovní doba), Út+Čt+Pá (8:00-14:00 h - pružná pracovní doba).

Předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb.:
- státní občanství ČR nebo trvalý pobyt v ČR
- dosažení věku 18 let
- způsobilost k právním úkonům
- bezúhonnost
- ovládání jednacího jazyka.

Minimální požadavky úřadu:
- vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů
- dobrá uživatelská znalost práce s PC
- řidičské oprávnění skupiny B, aktivní řidič/ka.

Výhodou:
- praxe v sociální oblasti
- zkouška odborné způsobilosti z oblasti sociálně-právní ochrany dětí
- rámcová znalost zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, ve znění pozdějších předpisů
- rámcová znalost zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů
- rámcová znalost části druhé rodinné právo v zákoně č. 89/2012 Sb., občanský zákoník.

Nabízíme:
- odborné vedení v adaptačním procesu
- pět týdnů dovolené
- pružná pracovní doba
- za