ZAMĚSTNANEC MĚSTSKÉHO ÚŘADU MILEVSKO - SPRÁVA MAJETKU

Pracovní místo ( ZAMĚSTNANEC MĚSTSKÉHO ÚŘADU MILEVSKO - SPRÁVA MAJETKU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

DOBA URČITÁ - (zástup za MD a RD).
Starosta města Milevska vyhlašuje výběrové řízení na místo zaměstnance odboru investic a správy majetku Městského úřadu Milevsko, referent pro správu majetku
"ZAMĚSTNANEC MĚSTSKÉHO ÚŘADU MILEVSKO - SPRÁVA MAJETKU"
Místo výkonu práce: město Milevsko, Městský úřad Milevsko
Platové zařazení: platová třída 9 dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. - příloha č. 1
(19.730 - 28.920 Kč podle délky započitatelné praxe + příslušné příplatky)
Druh práce: zajišťování ucelené správy majetku města Milevska
Předpoklady pro vznik pracovního poměru :
" občan ČR nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR, starší 18 let, který ovládá jednací jazyk
" trestní bezúhonnost
" plná svéprávnost
Další požadavky:
" vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou
" řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič
" bezproblémová dovednost pracovat na PC - Windows, Word, Excel, Outlook apod.
" znalost právních předpisů z oblasti veřejné správy (zejména: zákon č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení), zákon č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, vše ve znění pozdějších předpisů)
" schopnost týmové práce i samostatného rozhodování
" ochota dále se vzdělávat, pečlivost, spolehlivost a příjemné vystupování
Výhodou: praxe ve veřejné správě na výše uvedeném úseku, základní znalost účetnictví a ekonomiky, znalost ekonomického systému GINIS
Uchazeči předloží písemnou přihlášku, která musí obsahovat tyto náležitosti:
(vzor přihlášky zveřejněný na www.milevsko-mesto.cz)
" přesné označení výběrového řízení
" jméno, příjmení a titul uchazeč