Pracovnice zákaznického servisu v německém jazyce

Pracovní místo ( Pracovnice zákaznického servisu v německém jazyce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Tuněchody č.p. 135, 537 01 Chrudim 1
Náplň práce: telefonická a emailová komunikace se zákazníky z Německa, překládaní textů nových produktů do němčiny, spolupráce s oddělením logistiky
Požadujeme: komunikativní a příjemné vystupování, znalost německého jazyka slovem i písmem na úrovni B2, dobrá znalost práce na PC, praxe na obdobné pozici výhodou, znalost anglického jazyka výhodou, schopnost pečlivé a samostatné práce, organizační schopnosti a proaktivní přístup
Nabízíme: nadprůměrné stabilní platové ohodnocení, zaměstnanecké benefity (stravenky, slevy na zboží), mladý přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí, zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.