Řidič nad 3,5 t - oprávnění C - Německo

Pracovní místo ( Řidič nad 3,5 t - oprávnění C - Německo ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Tuněchody č.p. 135, 537 01 Chrudim 1
Náplň práce: rozvoz zboží zákazníkovi, zodpovědnost za vozidlo a jeho provozuschopnost, údržbu a běžné opravy, kontrola naložení vozidla a zabezpečení nákladu, vedení záznamů o provozu vozidla, zodpovídá za doklady rozváženého zboží
Požadujeme: čistý výpis z rejstříku trestů, dobrou fyzickou kondici, odolnost proti stresu, komunikativní a příjemné vystupování, znalost německého jazyka, praxe na obdobné pozici výhodou, znalost anglického jazyka výhodou, schopnost pečlivé a samostatné práce, organizační schopnosti
Nabízíme: zázemí prosperující a rostoucí české společnosti, seberealizaci, možnost uplatnění Vašich stávajících zkušeností, rozvoj osobnostního i profesního potenciálu, 4 pracovní dny
První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.