Serizovač CNC ohýbacích nebo vysekávacích strojů

Pracovní místo ( Serizovač CNC ohýbacích nebo vysekávacích strojů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Serizovač CNC ohýbacích nebo vysekávacích strojů - Náplň práce:
Seřizování a obsluha automatických CNC vysekávacích nebo ohýbacích lisů plechů - podle Vašich zkušeností a zaměření
Nastavování nástrojů, úpravy programu, práce s technickou dokumentací
Pravidelná údržba stroje
Další odborné činnosti v závislosti na Vaší kvalifikaci a zkušenostech
Požadujeme:
SOU nebo SŠ technického směru (strojírenství, elektro, obsluha CNC apod.)
Zkušenosti s obsluhou a seřizováním CNC ohýbacích nebo vysekávacích lisů plechů podmínkou
Velmi dobrá orientace ve strojírenských výkresech
Ochota pracovat ve 3-směnném provozu
NABÍZÍME
Zázemí mezinárodní expandující společnosti
Různorodou a perspektivní práci
Atraktivní mzdové ohodnocení
Dotované stravování
5 týdnů placené dovolené
Příspěvek na dojíždění
Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření
Věrnostní prémie za odpracovanou dobu
Příspěvek na dětské letní tábory
Příspěvek na sportovní a volnočasové aktivity
Zdarma očkování proti chřipce
Finanční odměny za zlepšovací návrhy, spolehlivost, samostatnost
Nástupní prémii 50 000 Kč
Kontakt: Nožičková, Lenka Ing., tel.: 388 404 315, e-mail: Lenka.Nozickova@hauser.com