Trainee u CNC strojů

Pracovní místo ( Trainee u CNC strojů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Trainee u CNC strojů - svělá šance pro absolventy! - Na co se můžeš těšit:
Seznámíš se s procesem zpracování plechů na moderních CNC ohýbacích a vysekávacích strojích
Během ročního programu se pod vedením zkušených kolegů naučíš samostatně pracovat jak na jednodušších, tak na plně automatizovaných CNC strojích
Po úspěšném ukončení programu se z Tebe stane odborník na obsluhu a seřizování CNC strojů na zpracování plechů
Co od Tebe očekáváme:
Jsi absolvent SOU/SŠ technického směru
Zatím nemáš praxi v oboru více než 2 roky
Umíš číst ve strojírenských výkresech a orientuješ se v technické dokumentaci
Jsi ochotný pracovat na 3 směny
Zajímáš se o technická témata a chceš si vybudovat skvělou kariéru s atraktivní mzdou na pracovišti vybaveném moderními CNC stroji
NABÍZÍME
Zázemí mezinárodní expandující společnosti
Různorodou a perspektivní práci
Atraktivní mzdové ohodnocení (nástupní mzda 30.000 Kč a další navýšení po úspěšném ukončení programu na 38.000 Kč)
Dotované stravování
5 týdnů placené dovolené
Příspěvek na dojíždění
Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření
Věrnostní prémie za odpracovanou dobu
Příspěvek na dětské letní tábory
Příspěvek na sportovní a volnočasové aktivity
Zdarma očkování proti chřipce
Finanční odměny za zlepšovací návrhy
Místo práce: Kaplice
Kontakt: Nožičková, Lenka Ing., tel.: 388 404 315, e-mail: Lenka.Nozickova@hauser.com