MISTR/MISTROVÁ VÝSTUPNÍ KONTROLY

Pracovní místo ( MISTR/MISTROVÁ VÝSTUPNÍ KONTROLY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Mgr. Bartoňová tel.: 727 961 073 (v době 8:00-14:00 hod.) nebo email kristyna.bartonova@alper.cz. Pracoviště: Vrahovická č.p. 4530, Prostějov
Náplň práce:
- Vedení pracovního kolektivu 15 - 20 zaměstnanců
- Organizace práce dokončovacích operací
- Zodpovědnost za výkonnost pracovní skupiny
- Zlepšování procesů, kvality, pracovišť
- Rozvoj zaměstnanců

Požadujeme:
- Spolehlivost a samostatnost
- Práce ve Word, Excel, PowerPoint
- Organizační schopnosti
- Dobrý přístup k práci
- SŠ vzdělání výhodou
- Zkušenosti s vedením pracovního kolektivu - výhodou

Nabízíme: dlouhodobou práci na HPP, jednosměnný provoz, možnost dalšího vzdělávání, firemní školení, možnost seberealizace a rozvoje, mimořádné bonusy za produktivitu, příspěvek na stravování , příplatky nad rámec zákona, práci v přátelském kolektivu ve výrobní společnosti s dlouholetou tradicí