Traktorista/ka - obsluha krmého vozu

Pracovní místo ( Traktorista/ka - obsluha krmého vozu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadované vzdělání: SOU zemědělské
Požadovaná praxe: praxe výhodou

Náplň práce:
- obsluha samojízdného míchacího krmného vozu,
- práce se zvířaty.

Další požadavky:
- znalost práce s počítačem,
- pečlivost a samostatnost,
- pracovitost, smysl pro pořádek,
- kladný vztah ke zvířatům,
- ŘP sk. B, T.

Nabízíme:
- práci ve společnosti s mnohaletou tradicí v zemědělském výzkumu a vývoji
- odpovídající platové ohodnocení v závislosti na výsledcích práce
- pracovní doba od 7:00 - 15:30
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
- možnost pronájmu služebního bytu
- příspěvek na závodní stravování, rekreace dětí zaměstnanců, odměny při životním jubileu
- 25 dní dovolené
Nástup: dohodou. Písemné nabídky obsahující strukturovaný životopis zasílejte na e-mail:
petra.jungova@vuchs.cz. Kontaktní osoba: Bc. Petra Jungová, tel.: +420 583 392 247