Pracovnice v sociálních službách

Pracovní místo ( Pracovnice v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Azylový dům pro těhotné ženy v tísni, Hamry 107, 539 01 Hlinsko
NÁPLŇ PRÁCE: sociální práce s klientkami azylového domu, týmová práce; více na www.dlanzivotu.cz, Pracovní úvazek: DPP - především noční
Požadujeme: odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb. § 116 (zpravidla akreditovaný kvalif. kurz),
loajalita se zásadami poskytované sociální služby, schopnost motivovat a aktivizovat klientky v souladu se zásadami poskytované služby, schopnost týmové spolupráce, zkušenosti s prací v sociální oblasti výhodou, schopnost řešit mezilidské konflikty, samostatnost, trestní a morální bezúhonnost, zdravotní způsobilost
Strukturovaný životopis a motivační dopis (mot. dopis v délce max. 1000 znaků bez mezer), zasílejte pouze elektronicky (jako dvě samostatné přílohy emailu) na email: glogarova@dlanzivotu.cz
Do předmětu e-mailu uveďte heslo VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ.
Výběrové řízení se uskuteční v azylovém domě v Hamrech, o termínu budete předem informováni emailem.
Nabízíme: zajímavou, náročnou a smysluplnou práci v malém kolektivu, prostor pro tvůrčí práci