Referent oddělení stavebně správního - odbor SSRR

Pracovní místo ( Referent oddělení stavebně správního - odbor SSRR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Výběrové řízení na obsazení pracovního místa referent oddělení stavebně správního MěÚ Prahatice
Zadavatel inzerátu: Město Prachatice, Velké nám. 3, 383 01 Prachatice
Zaměstnavatel: Město Prachatice, Velké náměstí 3, 383 01 Prachatice, IČ 00250627
Platové zařazení:
10. platová třída (v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě) v rozsahu od 20.720,- Kč
(plat. stupeň 1 - do 1 roku započitatelné praxe) do 31.170,- Kč (plat. stupeň 12 - nad 32 let započitatelné praxe). K základní složce platu může být přiznán osobní příplatek (nejdříve po skončení tříměsíční zkušební doby).
Předpoklady pro vznik pracovního poměru:
" dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků, ve znění pozdějších předpisů
" dle § 13a zákona č. 183/2006 Sb. o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), ve znění pozdějších předpisů
Vzdělání:
" vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru
" vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví nebo
" střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru
stavebnictví
Podrobný popis požadovaného vzdělání naleznete na http://www.prachatice.eu/.
Další požadavky:
" dobrá znalost práce na PC, zejména schopnost používat MS Office, vyhledávat na internetu; praxe v užívání dalšího specializovaného softwaru výhodou
" řidičský průkaz sk. B a ochota řídit služební vozidlo s dalšími pasažery
" scho