Profesní řidič speciálního vozu pro čištění kanalizace

Pracovní místo ( Profesní řidič speciálního vozu pro čištění kanalizace ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Benešov
Hledáme řidiče s profesním průkazem na nákladní vozidla sk. C, pro řízení a obsluhu nákladního vozu se speciální čistící nástavbou. Požadujeme pracovitost a spolehlivost.
Náplň práce:
Jedná se o řízení a následnou obsluhu nákladního vozu, který je vybaven speciální kombinovanou nástavbou (voda+kal) pro odborné čištění kanalizací, nádrží, propustků apod. za použití moderní techniky. Optimálně je posádka vozu dvoučlenná. Dále je povinností řidiče vedení záznamů a dokladů o provozu nákladního vozidla, kontrola technického stavu vozidla apod.
Nabízíme: Stravenky, příspěvek na životní pojištění, roční bonusy, dobrý kolektiv
První kontakt e-mailem, telefonicky kontaktovat v prac. dny 8,00 -15,30. 724 431 951, 724 431 965