Skladník - kontrola nakládek

Pracovní místo ( Skladník - kontrola nakládek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Zahradní 1946/42B, Bruntál
Skladník - obsluha VZV, kontrola nakládek

náplň práce skladník:
- sváží hotové výrobky z výroby na sklad
- vychystává zakázky k expedici, balení a nakládání do vozidel
- uklízí sklady, počítá inventury

náplň práce kontrola nakládek:
- kontroluje vychystané zakázky, fotodokumentace při nakládce, vypisuje papíry
- práce s PC - tisk zakázek do skladu, e-mailová komunikace
- týdenní inventury
- komunikace s výrobou, expedicí

nabízíme:
- zaměstnání na plný pracovní úvazek, nástup možný ihned
- jednosměnný provoz (6.00-14.30)
- první smlouva na dobu určitou, potom na dobu neurčitou
- platové ohodnocení od 120,- Kč/hod, + stravenky a odměny

požadujeme:
- minimálně úplné střední odborné vzdělání s výučním listem
- praxi ve skladu a s obsluhou VZV je výhodou
- zodpovědnost a pečlivost při vychystávání a nakládání objednávek na kamióny
- komunikativnost - spolupráce s dalšími odděleními - výroba, expedice

Bližší informace k pracovnímu místu poskytne personalista Ing. Radek Krvač, tel: 725 220 004. Životopis posílejte na e-mail: radek.krvac@styrogroup.cz, vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni k osobnímu pohovoru.
Z : 12.1.2021