Dělník výroby - nepřetržitý provoz

Pracovní místo ( Dělník výroby - nepřetržitý provoz ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Zahradní 1938/46c, Bruntál
POŽADAVKY:
" nejlépe SOU/SŠ vzdělání
" samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost

NÁPLŇ PRÁCE:
" práce ve 4-směnném nepřetržitém provoze (nerovnoměrně rozvržená pracovní doba, délka směn Po-Pá 8 hod., So-Ne 12 hod., střídají se dlouhé a krátké týdny)
" obsluha výrobního technologického zařízení
" jeřábnické - vazačské práce
" manipulace s břemeny

NABÍZÍME
" zázemí stabilní rozvíjející se výrobní firmy, která vyváží do více než 83 zemí světa
" pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek
" týdenní pracovní doba 37,5 hod.
" mzdové ohodnocení:
o nástupní mzda 28.000,- Kč zahrnuje:
" tarifní mzdu
" měsíční odměnu
" příplatek za směnnost v nepřetržitém provozu a další příplatky nad rámec stanovený zákoníkem práce
" navíc nabízíme: pracovní doba 37,5 hod./týden, roční prémie, čtvrtletní prémie, čerpání příspěvku na stravné a volnočasové aktivity formou elektronické platební karty, příspěvky na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, a jiné

PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP:
" ihned/dle dohody

Hlásit se na e-mail personalni@macco.cz nebo na tel. č. 555 530 312
Z : 12.1.2021 A : 24.11.2021