Pracovník obchodu

Pracovní místo ( Pracovník obchodu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Centrum Černý Most - Prodejna Tescoma, Chlumecká 765/6, 18 19, Praha 9
Pracovní místo pro OZP.

Jaká bude vaše náplň práce?
? obsluha zákazníku a pokladny
? odborné poradenství při prodeji
? nabídka zboží zákazníkům
? doplňování zboží a údržba čistého prostředí prodejny

Co od vás očekáváme?
? dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
? spolehlivost a pečlivost
? min. stupeň vzdělání - vyučen bez maturity
? trestní bezúhonnost
? výhodou uživatelská znalost práce na počítači

Co vám nabízíme?
? smlouvu na hlavní pracovní poměr
? možnost zkráceného úvazku
? atraktivní zaměstnání v přátelském kolektivu
? vstupní školení a trvalou podporu nejen v začátcích
? stabilní výdělek + podíl na tržbách a bonusy
? sleva na kvalitní zboží Tescoma
stravenky na slevu na kvalitní zboží Tescoma
? čisté pracovní prostředí, k dispozici také vybavená kuchyňka (MW trouba, konvice, lednička) a toaleta v zázemí prodejny