Odborní účetní všeobecní

Pracovní místo ( Odborní účetní všeobecní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zavedená firma s dlouholetou pozici na trhu přijme do svého týmu ÚČETNÍ-FAKTURANTKA, se znalostí účtování v podvojném účetnictví. Zabýváme se prodejem tapet a bytových doplňků do interiéru přes e-shop, velkoobchod-maloobchod.

Náplň práce:
- Účtování, vystavení a zpracování faktur
- Naskladňování zboží v programu Pohoda
- Komunikace se zákazníky: telefonicky, e-mailem,
osobně

Požadavky:
- Středoškolské vzdělání ekonomického směru s
maturitou
- Zkušenost s účtováním v programu Pohoda podmínkou
- Vlastnosti k práci: samostatnost, zodpovědnost
Znalost práce na PC na dobré uživatelské úrovni:
internet, MS OFFICE
- Psaní všemi deseti, znalost cizího jazyka výhodou,
ne podmínkou
- Komunikativnost a obchodní dovednosti
- Požadována praxe s účtováním v podvojném účetnictví

Zaměstnanecké výhody:
- Ranní směny 6:30-15:00
- Mzda cca 28.000-40.000 Kč hrubý výdělek/měs.
- Týden dovolené navíc, celkem 25 dnů
- Stravenkový paušál v plné výši
- Práce ve stabilní společnosti
- Pravidelný výplatní termín
- Čisté, nekuřácké prostředí

Dobrá dopravní dostupnost do zaměstnání 5min.
od autobusové zastávky

Zájemci o pozici mohou své strukturované životopisy zasílat na email: hr@impoltrade.cz, do předmětu zprávy uveďte ÚČETNÍ-FAKTURANTKA. Vhodným kandidátům se ozveme telefonicky a domluvíme s nimi termín přijímacího pohovoru. Prosíme všechny uchazeče, aby se řídili výše uvedeným pravidlem, nenosili životopisy na adresu sídla společnosti, ani do firmy netelefonovali s dotazy ohledně pracovního místa. Děkujeme za pochopení!