OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ PO TELEFONU - DOPRAVA - OZP

Pracovní místo ( OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ PO TELEFONU - DOPRAVA - OZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pozice:
o Pracovní režim denní směny 7 -15.30 hod . Práce sedavá.
o Práce na PC, telefon. Zaškolení na Interní systémy.
o Práce v kanceláři společně s kolegou , kteří vytvářejí obchodní tým.
o Komunikují se zákazníky, získávají nové pro dlouhodobou logistickou spolupráci.
o Zajištují obchodní servis zákazníkům stávajícím.
o Zajištují a spolupodílí se na výběrových řízeních, nových projektech v rámci společnosti.
Na pozici obchodního zástuzpce potřebujete především:
Pozice je vhodná i pro OZP na vozíku (bezbariérový přístup)
o Pracovitost, vytrvalost a odhodlání
o Obchodního ducha, ochotu učit se novým věcem
o Výborné komunikační dovednosti
o Schopnost dělat rychlá a správná rozhodnutí
o Pečlivost, obecnou znalost zeměpisu Evropy
o Dobrou znalost práce na PC (práce s databázemi)
Velkou výhodou je:
o Angličtina nebo Německý jazyk na aktivní úrovni výhodou
o Znalost dopravního trhu celovozových zásilek do destinací západní Evropy
Zaměstnanecké výhody:
o Rádi vám uděláme lákavou nabídku na míru podle vašich zkušeností a praxe
o Jistotu práce na HPP
o Zázemí úspěšné, rostoucí společnosti
o Nadstandardní výdělky s řadou individuálních i týmových výkonnostních bonusů
o 13. i 14. plat
o Možnosti kariérního růstu, Příležitosti pro vzdělávání a profesní rozvoj
o Pravidelné zvyšování základní mzdy (každý odpracovaný rok)
o Zvyšování dnů dovolené (za každý rok den navíc)
o Individuální motivační příspěvky
o Velmi pohodlné a moderní pracovní prostředí
o Možnost Home Office, Stravenky, Příspěvky na dovolenou
o Firemní akce, zájezdy, večírky
o Ovoce a kvali