Řidič - řidička VZV

Pracovní místo ( Řidič - řidička VZV ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ŘIDIČ - ŘIDIČKA VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKU -
Směnnost: jednosměnný provoz, 7,5 hodinové směny Pracovní vztah: plný úvazek
Minimální stupeň vzdělání: vyučen
Doba zaměstnání: leden 2021
Mzdové rozpětí: od 28 000 Kč
Poznámka : - pracovitost, spolehlivost, zodpovědný přístup, manuální zručnost, řidičský průkaz sk. B, platné oprávnění k řízení VZV, zkušenost s řízením VZV
Nabízíme: penzijní připojištění, příspěvek na rekreaci, vlastní rekreační zařízení, dotované obědy aj.
V případě zájmu zasílejte životopisy na uvedený e-mail:
denisa.hazvova@juta.cz