MANAŽER/KA MARKETINGU

Pracovní místo ( MANAŽER/KA MARKETINGU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte kreativní mysl, umíte stanovit priority, ovládáte český jazyk a poradíte si s tabulkami?
Hledáme kolegyni nebo kolegu, který povede naše marketingové oddělení. Vaší prací bude zajištění bezproblémového chodu marketingu, komunikace napříč firmou, komunikace s partnery a dodavateli.
Co od vás očekáváme?
- Ukončené SŠ vzdělání, zkušenosti na obdobné pozici vítány
- Schopnost práce s PC: Excel, Word, Outlook
- Vládnete kultivovanými komunikačními schopnostmi
- Výbornou znalost českého jazyka
- Máte smysl pro zodpovědnost a umíte stanovit priority
- Umíte s úctou a respektem přidělovat práci kolegům a kontrolovat její provedení
- Dokážete pracovat a rozhodovat se samostatně
- Angličtinu zvládnete na komunikační úrovni (emailová komunikace, porozumět webináři)

Co vás u nás čeká?
- Zodpovědnost za přípravu, realizaci a reporting marketingových kampaní
- Komunikace s vedením a kolegy napříč odděleními
- Komunikace a reporting partnerům
- Komunikace s poskytovateli inzerce
- Analýza a vyhodnocení kampaní
- Práce s informačním systémem (zaučíme vás)

Co vám nabízíme?
- Zajímavou a stabilní práci v dobře zavedené písecké firmě
- Spravedlivé a odpovídající ohodnocení
- Pravidelnou pracovní dobu po-pá 8:00 - 16:30 hod, volná odpoledne, víkendy a svátky
- Příležitostný homeoffice
- Stravenky, mobil s neomezeným voláním a 3 sick days
- Kurzy a školení pro váš další posun a seberealizaci
- Moderní a hezkou kancelář kousek od centra města, MHD a parkoviště jen pár kroků
- Přátelský tým a pracovní prostředí
- V neposlední řadě také výbornou kávu

Zašlete nám své CV a krátký motivační