Ekonom/ka

Pracovní místo ( Ekonom/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme čistě česká společnost s více než 20letou historií ve výrobě hasičské techniky. Základním kamenem našeho výrobního programu jsou motorové stroje nejen pro hasiče (čerpadla, stříkačky, ventilátory), hydrantové systémy, požární armatury a příslušenství požárních vodovodů. V neposlední řadě je to náš další závod na výrobu požárních hadic.

Více o nás na webu: https://www.phhp.cz/

Aktuálně hledáme do našeho týmu pozici:

Ekonom/ka

Co od Vás očekáváme:

• úzkou spolupráci účetního oddělení
• porovnávání a vyhodnocování výrobních, provozních a marketingových nákladů
• přípravu a aktualizaci rozpočtů
• přípravu požadovaných analýz
• tvorbu a realizaci firemní metodiky a kontrolních mechanismů a nástrojů
• analýza profitability obchodních zakázek a středisek
• kontrola nákladů a sledování hospodaření jednotlivých zakázek a středisek
• plánování a reporting cash-flow, sledování čerpání investičních akcí
• tvorba směrnic a metodických pokynů

Co požadujeme:

• VŠ popřípadě SŠ ekonomického směru
• praxe na pozici auditor nebo ekonom min. 5 let
• znalost všeobecného účetnictví, daní, DPH a souvisejících procesů
• znalost mzdové a personální problematiky výhodou (mzdy zpracovává externí firma)
• znalost výrobní nebo strojírenské firmy z pohledu ekonomického řízení
• pokročilejší znalost MS Excel
• ŘP sk.B

Co nabídneme my Vám:

• zázemí stabilní a prestižní české společnosti, lídra v oboru
• přátelský kolektiv
• motivující finanční ohodnocení a benefity
• nástup ideálně co nejdříve či dohodou

Platové ohodnocení:
- základní plat 45 000,- - 60 000,- Kč včetně osobního ohodnocen