IT TECHNIK

Pracovní místo ( IT TECHNIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: V Kasárnách č.p. 909, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- zodpovědnost za fungování infrastruktury, sítí, HW a SW vybavení firmy
- sestavování, instalace a konfigurace uživatelských účtů
- údržba výpočetní techniky (PC, skenery, tiskárny)
- proškolení zaměstnanců
POŽADUJEME:
- vzdělání technického směru s praxí
- výhodou znalost programu Signys a cizích jazyků
- časová flexibilita
- dobré komunikační schopnosti
- spolehlivost a zodpovědnost
NABÍZÍME:
- nadprůměrné stabilní platové ohodnocení
- stravenky
- přátelský kolektiv
- příjemné pracovní prostředí
- zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem
Sequensová Lucie, tel.: 737 446 573, e-mail: prace@expedo.cz