Technici oprav mobilních telefonů

Pracovní místo ( Technici oprav mobilních telefonů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Mobilprovas, OC Dragoun, Dragounská 6, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: Po-Pá 9:00-17:00 h.

Pro náš zavedený Express servis v NC Dragoun - ul. Dragounská 6 hledáme šikovného/šikovnou technika/techničku.

Náplň práce:
- pozáruční opravy mobilních telefonů běžných značek - Microsoft (Nokia), Samsung, LG, Sony, iGet, Apple, Lenovo, HTC, Blackberry, Aligator, Acer a další
- práce na PC a na internetu.

Požadujeme:
- manuální zručnost, pečlivost
- minimálně základní znalost technické angličtiny
- znalost práce na PC na vynikající úrovni
- optimismus, morální a trestní bezúhonnost
- spolehlivost a zodpovědnost
- chuť pracovat a učit se novým věcem.

Nabízíme:
- zázemí stabilní a dynamicky rozvíjející se společnosti
- práce s nejnovějším SW i HW vybavením
- možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci
- motivující finanční ohodnocení
- zajímavá a dobře ohodnocená práce
- možnost nástupu IHNED
- nástupní plat 26.000,-Kč, po zapracování zajímávé motivační hodnocení
- zaškolení
- bonusy/prémie, provize z prodeje, sleva na firemní výrobky/služby.

Kontakt pro zájemce: POUZE e-mailem; v případě zájmu o nabízenou pracovní pozici nás prosím kontaktujte VÝHRADNĚ na emailu prace@mobilprovas.cz; na email prosím zašlete strukturovaný životopis s FOTKOU spolu s průvodním dopisem v českém jazyce; pokud nás Váš profil zaujme, budete během jednoho týdne telefonicky kontaktováni a následně pozváni na osobní pohovor.