Produktový specialista- specialistka

Pracovní místo ( Produktový specialista- specialistka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRODUKTOVÝ SPECIALISTA -SPECIALISTKA ( se zaměřením na cyklo rámy)
Pracovní náplň:
- spolupracovat na tvorbě kolekce našich privátních značek kol
- zadávat, kontrolovat, schvalovat, upravovat a vytvářet výkresy pro rámy
- vymýšlet nová technická řešení
- sledovat trendy na trhu kol a komponentů
- vytvářet výrobní podklady pro aplikaci grafiky rámů (práce v Adobe Illustrator),
- komunikovat s výrobci rámů
- ověřovat výsledný produkt ve fázi vzorků a spolupracovat s naší montážní linkou
Náplň práce je různorodá a proto není vůbec nudná a stereotypní. Přesto je ale třeba počítat s tím, že většinu pracovní doby je nutné trávit u PC.
Koho hledáme?
Hledáme někoho, kdo chce být u vzniku nových kol a mít možnost ovlivnit jejich finální podobu... kdo s námi dotáhne realizaci až k finálnímu produktu.
Hledáme cyklistu, který kolům rozumí, ví jak má kolo vypadat a jak může být ještě lepší. Cyklistu, který sám bude umět přemýšlet nad tím, co kolo potřebuje a jaké může být. Cyklistu, který bude sledovat trh a přinášet vlastní nápady jak kola zlepšovat.
Hledáme odpovědného týmového hráče a zároveň pečlivého detailistu.
Požadujeme:
- umět číst ve 2D výkresech
- umět pracovat s 2D výkresy (2D Cad SW - naučíme, ale bylo by dobré mít základy)
- orientovat se na trhu kol, orientovat se v komponentech kol (znát různé typy a jejich požadavky pro montáž)
- rozumět geometrii kol
- aktivně mluvit a písemně komunikovat v anglickém jazyce
Plusem pro tebe bude umět pracovat v Adobe Illustrator nebo ovládat 3D SW.
Můžeme vám nabídnout:
Zajímavou práci a pracovní zázemí v přátelském kolektivu.
Podporu v