Kontrolor kvality

Pracovní místo ( Kontrolor kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
provádění kontrolních činností nutných k zabezpečování vstupní, mezioperační a výstupní kontroly na lisovně plastů, dle platné kontrolní dokumentace a v návaznosti na normy ISO, s cílem zamezení průniku neshodných výrobků k interním i externím zákazníkům. Sledování procesu výroby, průběžně a statisticky, analyzování příčin neshodných výrobků. Zajišťování evidence a archivace výrobních vzorků atd.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
- SOU/SŠ vzdělání technického směru (nejlépe strojnické)
- znalost čtení technické dokumentace, znalost práce na PC
- samostatnost, komunikační schopnosti, pečlivost, aktivní a zodpovědný přístup při výkonu činností
- výhodou je znalost metod a nástrojů kvality
- výhodou je praxe na stejné nebo obdobné pozici a znalost prostředí automotive

Zaměstnanecké výhody): Nabízíme Vám zázemí stabilní české strojírenské společnosti, práci v přátelském kolektivu, práci ve třísměnném provozu (8 hodinové směny, po-pá), prodloužení smlouvy na dobu neurčitou, stravenky, 5 týdnů dovolené, sickdays, benefity na volnočasové akitivity ...
Mzda bude upřesněna v souvislosti s pracovními zkušenostmi
Naším zájmeme je spolupráce na dobu neurčitou, ale první smlouva je vždy na dobu určitou 6 měsíců, následně probíhá vyhodnocení a návrh na další postup.