skladový operátor/skladová operátorka

Pracovní místo ( skladový operátor/skladová operátorka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

práce na plný úvazek, 2 směny (nepřetržitý provoz, 1 směna je 12 hodin - denní a noční).
Náplň práce:
administrativní činnost, příprava podkladů pro vyskladnění zboží pro skladníky a řidiče, komunikace s call centrem a dopravou, spolupráce se skladem - účtování skladových přesunů, inventury zboží.
Požadujeme:
nutná znalost práce s PC a práce s programy, praxe v administrativě, zkušenosti s vedením kolektivu zaměstnanců.
Nabízíme:
5 týdnů dovolené, možnost závodního stravování, celodenní přístup k mléčným výrobkům, nákup firemních výrobků se slevou, vzdělávací kurzy.
Způsob prvního kontaktu:
- e-mailem zaslat životopis.