FINANČNÍ ÚČETNÍ S ANGLIČTINOU

Pracovní místo ( FINANČNÍ ÚČETNÍ S ANGLIČTINOU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem: rudolf.chudoba@mann-hummel.com

NÁPLŇ PRÁCE:
" Příprava finančních výkazů, evidence odpisů, cash flow, evidence pohledávek a závazků, splátkové kalendáře
" Vedení účetnictví dle MANN+HUMMEL účetních postupů
" Správa ročních a měsíčních uzávěrkových operací
" Kalkulace časového rozlišení nástrojů
" Odsouhlasení IC transakcí s ostatními pobočkami koncernu MANN+HUMMEL
" Zakládání karet majetku, aktivace majetku, kontrola a účtování vyřazení majetku, měsíční činnosti spojené se závěrkou
" Příprava dat pro účetní a daňové audity
" Příprava podkladů pro zpracování daňových přiznání

POŽADAVKY:
" Praxe v oblasti účetnictví min. 2 roky
" Zkušenosti s účtováním v rámci mezinárodních účetních standardů
" Dobrá znalost SAP a MS Office
" Aktivní znalost anglického jazyka (min. B2), znalost dalšího světového jazyka výhodou
" VŠ/ SŠ ekonomického směru
" Důslednost, vytrvalost, iniciativa, dobré komunikační schopnosti
" Řidičský průkaz skupiny B

Zaměstnanecké výhody:
" 6 týdnů dovolené
" 1 mzda navíc každý rok
" 1 100,-- čistého každý měsíc na volnočasové aktivity
" Částečný home office + flexibilní pracovní doba
" Závodní stravování
" Podpora penzijního nebo životního pojištění