Saldokontní účetní - Česká Třebová

Pracovní místo ( Saldokontní účetní - Česká Třebová ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Josef Škrkoň – Techplast, a.s. je společnost s dlouholetou historií zabývající se výrobou technických plastových dílů včetně konstrukce a výroby vstřikovacích nástrojů.
Od roku 2019 působí v novém výrobním závodě v České Třebové s plochou 12 000 m2. Disponuje nejmodernějšími technologiemi v oblasti výroby, kvality a logistiky. Výrobky dodává nejen do zemí Evropské unie, ale také do střední a jižní Ameriky a Asie.

Aktuálně hledáme zaměstnance na hlavní pracovní poměr do nového výrobního závodu v České Třebové:

Náplň práce

• vede došlou poštu a provádí její roztřídění pro jednotlivé útvary a.s.
• třídí došlé faktury po útvarech
• účtuje faktury došlé
• vede saldokonto závazků
• provádí další administrativní práce ekonomicko-personálního útvaru

Požadujeme

• středoškolské vzdělání
• spolehlivost
• samostatnost
• zodpovědnost
• kvalitu odvedené práce

Nabízíme

• nástupní plat 29 800 Kč/měsíc. + příplatky:
o osobní příplatek až do výše 2000 Kč
o roční věrnostní odměny až do výše 10000 Kč dle délky pracovního poměru
• průměrný nástupní plat ve výši 31 800 Kč/měsíc, po zapracování navýšení mzdy
• možnost práce ve stabilní společnosti v příjemném prostředí nového závodu
• dovolenou navíc
• příspěvek na stravu ve výši 100 Kč za den (příspěvek zaměstnance 2 Kč)
• Benefit Card Edenred
o MULTI 1800 Kč/kvartál (7200 Kč/rok)
o MEDICA 1000 Kč/rok
• odborné vzdělávání

Pokud Vás naše nabízená pozice zaujala, pošlete nám svůj strukturovaný životopis na email: techplast@kmosek.com. Mgr. Petr Kmošek – HR Interim manager. Těšíme se na Vaše reakce.