PRACOVNÍK / PRACOVNICE DISTANČNÍ SLUŽBY ASISTENČNÍ A TÍŠŇOVÉ PÉČE PRO SENIORY AN

Pracovní místo ( PRACOVNÍK / PRACOVNICE DISTANČNÍ SLUŽBY ASISTENČNÍ A TÍŠŇOVÉ PÉČE PRO SENIORY AN ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu neurčitou, zkrácený pracovní úvazek na 25 hod./týdně, pracovní doba 5 hodin nebo více dle domluvy, nepřetržitý provoz. Nástup možný ihned. Zaměstnání je vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením.
Mzda 16 000,- Kč měsíčně/5 hodin (včetně příplatků).

Jedná se o službu telefonické pomoci, linku důvěry a poradnu pro seniory Anděl na drátě.
Operátor/operátorka na lince vyhodnocuje požadavky a potřeby volajících seniorů, pomáhá řešit případný problém, pomůže radou, poskytne informace.

Požadavky: dobré komunikační schopnosti; spolehlivost, sociální komunikace, empatie, trestní bezúhonnost; uživatelská znalost práce na PC.

Zaměstnavatel nabízí: práci v klidném a čistém prostředí, odborné školení, profesní růst, pracoviště Náchod.

Kontakt - paní Kracíková Tereza, e-mail: kracikova@linnet-eu.cz (pro zaslání životopisu).